Mega Bloks Stavebnice Postav a hraj si 60 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 33.40 cm |
| Výška balení | 32.00 cm |
| Délka balení | 13.30 cm |
| Váha balení | 0.84 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet dílků | 60 |
Popis
Praktické balení speciálně tvarovaných kostek obsahuje 60 velkých stavebnicových kostek vyrobených z plastů z udržitelných zdrojů.
Děti budou milovat, že se tyto velké kostky snadno skládají i rozkládají - stejně jako naše klasické stavebnice - a pomáhají tak vašim malým stavitelům rozvíjet jemnou motoriku a myšlení při skládání.
A co je nejlepší, tyto kostky lze kombinovat s jakýmikoliv stavebnicemi Mega Bloks a prodloužit tak dobu hraní o dlouhé hodiny.
Kostky jsou balené v odolném pytli vyrobeném z udržitelných zdrojů a vybaven madlem pro snadný přenos.
Věk: 1+
Materiál: plast
Počet dílků: 60
Rozměry balení: 37 x 24 x 14,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MGB GVX10