Mertens Dětské nádobí z bambusu set
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Počet dílků | 5 |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 25.5 cm |
| Výška balení | 24 cm |
| Délka balení | 7 cm |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Mertens Dětské nádobí z bambusu set
5-dílná sada dětského nádobí pro dívky.
Bez ftalátů, 0% BPA, 0% PVC.
Sada obsahuje:
- talíř
- misku
- hrnek
- lžičku
- vidličku
Věk: 2+
Materiál: bambus
Počet kusů: 5
Rozměry balení: 7 x 25,5 x 24 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MER 60002