Mikrofon na baterie se světlem a hudbou
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 27.00 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
Popis
Vžij se do pocitů hvězd, které se postaví na pódium před tisíce diváků, aby je potěšili svým zpěvem. K dispozici budeš mít Mikrofon na baterie se světlem a hudbou.
Mikrofon je vybaven tlačítky na spouštění hudby, potlesku nebo přehrává tóny jako malé piánko.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie: 3 x AA 1,5 V (nejsou součástí balení)
Rozměry: 6,5 x 5,5 x 23,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MDE 07871