Minecraft kreativní sada
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 13.50 cm |
| Výška balení | 9.50 cm |
| Délka balení | 26.00 cm |
| Váha balení | 0.66 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Velký kreativní set v praktickém kartonovém boxu pro všechny fanoušky počítačové hry Minecraft.
Pomocí kufříku tak mohou děti využít svou fantazii a třeba namalovat svůj vlastní minecraftový svět.
Kufr obsahuje:
- osm pastele
- osm fixů
- osm voskovek
- vodovky
- ořezávátko
- tužku
- notýsek
- gumu
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPM RB237927856EPE