Minecrat A5 blok kroužkový (3D efekt)
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.50 cm |
| Výška balení | 1.80 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Linkovaný blok s dynamickým lentikulárním motivem Creepera/TNT, který ožije při každém pohybu!
Perfektní parťák pro všechny fanoušky Minecraftu – na zápisky, herní strategie nebo tajné plány na útěk před Creeperem!
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR SR74694EPM