Mochtoys Dětská skluzavka 198 cm zelená - Poškozený obal
Parametry
| Šířka balení | 42 cm |
| Délka balení | 197 cm |
| Výška balení | 23 cm |
| Délka (cm) | 198 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Výška (cm) | 110 cm |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Dětská plastová skluzavka Mochtoys se skluznou plochou o délce 198 cm.
- velice stabilní a odolná konstrukce
- spojnice pro lepší stabilitu skluzavky.
Věk: 3+
Materiál: plast
Nosnost: 50 kg
Délka skluzné plochy: 198 cm
Výška: 110 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MCH 12601_OBAL