Mochtoys Garáž čtyřpodlažní + autíčka
Parametry
| Délka (cm) | 35 cm |
| Šířka (cm) | 54 cm |
| Výška (cm) | 52 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Mochtoys Garáž čtyřpodlažní + autíčka
Plastová čtyřpodlažní garáž s výtahem, autíčky a dopravním značením.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry garáže: 54 x 51 x 35 cm
Rozměry: 35 x 54 x 52 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MCH 10336