Mochtoys Odrážedlo Hasiči
Parametry
| Délka (cm) | 49 cm |
| Šířka (cm) | 27 cm |
| Výška (cm) | 42 cm |
| Vhodné | od 1 do 3 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
Popis
Mochtoys Odrážedlo Hasiči
Oblíbené plastové odrážedlo s hasičskými polepkami.
Odrážedlo přinese dětem spoustu zábavy a naučí se na něm držet rovnováhu.
Věk: 1+
Materiál: plast
Nosnost: 30 kg
Rozměry: 49 x 27 x 42 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MCH 5429