MÚ Brno Medvěd Bono sedící 55 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| materiál | Plyš |
| Pohlaví | Unisex |
| Délka (cm) | 47 cm |
| Délka balení | 47 cm |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Šířka balení | 59 cm |
| Výška (cm) | 55 cm |
| Výška balení | 55 cm |
| Země původu | ČR |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
MÚ Brno Medvěd Bono sedící 55 cm
Medvídek Bono je hebký plyšák pro holky i kluky, pro které bude tím správným parťákem ve dne i v noci. Nikam neuteče, kam ho posadíte, tam ho najdete :-)
Věk: 0+
Materiál: plyš
Výška: 55 cm
Šířka: 59 cm
Délka: 47 cm
Rozměry balení: 47 x 59 x 55 cm
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MUB 43076A