Nafukovací zvířátko JEDNOROŽEC 155 x 119 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Váha balení | 1.17 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vstupte do světa fantazie s nafukovacím jednorožcem, který nabízí nejen krásu, ale i bezpečnost a odolnost. Tento fantastický jednorožec je vyroben z pevného a ověřeného vinylu, který zvládne i náročnější zatížení díky pevným rukojetím. Bezpečnostní ventily zaručují pohodlné a rychlé nafouknutí i vyfouknutí, zatímco záplata pro opravy vám pomůže udržet váš plovák stále v perfektním stavu. Rozměry 155 x 119 cm poskytují dostatek prostoru pro relaxaci na vodě či zahradě, ať už jste malý objevitel nebo milovník pohádek. Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné zábavy a snění!
Věk: 3+
Rozměry balení: 24 x 24 x 6.5 cm
Hmotnost balení: 1.173 kg
Materiál: vinyl
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
BST 53-41114