Nerf Minecraft ender
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 66.04 cm |
| Výška balení | 27.94 cm |
| Délka balení | 6.67 cm |
| Váha balení | 1.19 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Blástr je inspirován nejpopulárnějším modem z Minecraftu, Ender Dragonem. Má vnitřní zásobník na 4 šipky a pumpovací mechanismus nabíjení.
Součástí blástru je úložný prostor na 8 náhradních šipek na křídlech a 12 pěnových šipek Nerf Elite 2.0.
Užijte si zábavu společně se zbraní Nerf Minecraft.
Věk: 8+
Délka: 63 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
HAS F7912EU4