Nerf Super Soaker Floodinator
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 let |
| Šířka balení | 49.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.04 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Nerf Super Soaker Floodinator
Čím víc vody, tím lépe! S vodními tryskami Nerf Super Soaker vyhraješ každou vodní bitvu!
Vodní pistole Nerf s pumpovacím mechanismem má dostřikem až 11,5 metrů.
Věk: 7+
Materiál: plast
Dostřel: 11,5 m
Kapacita: 2 l
Délka pistole: 49 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
NRF B8248EU4