Paladone Lampa Spiderman
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.60 cm |
| Výška balení | 22.50 cm |
| Délka balení | 20.20 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Osvětlete svůj pokoj originálním způsobem s touto stolní lampou Spiderman, která zaujme nejen fanoušky superhrdinů. Tato lampa v sobě skrývá 3D figurku Spidermana a nabízí tři úrovně jasnosti světla – 10 %, 50 % a plných 100 %. Zapnutí a regulace světla je snadná díky otočné horní části hydrantu, která dodává lampě jedinečný designový prvek.
Napájení zajišťuje zabudovaný USB kabel, takže ji můžete připojit k počítači nebo adaptéru. S rozměry 33×15 cm se stane praktickým i stylovým doplňkem každé místnosti, který potěší děti i dospělé milovníky Marvelu.
Věk: 3+
Baterie: USB kabel (součást balení)
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PNE PP6369MCEPM