Paladone Mandalorian Hrnek měnící
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10.30 cm |
| Výška balení | 9.80 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Užijte si každé ráno s hrnkem, který ožívá! Paladone Mandalorian hrnek měnící přináší do vaší kuchyně kousek vesmíru Star Wars. Tento keramický hrnek zaujme všechny fanoušky Mandaloriana originálním designem, který se při nalévání horkého nápoje promění.
Ať už si vychutnáváte kávu nebo čaj, tento hrnek vám zpříjemní každý doušek a dodá vašemu dni trochu dobrodružství z galaxie daleko, daleko odsud. Je ideální volbou pro děti i dospělé, kteří mají rádi unikátní doplňky s motivem oblíbených postav.
Věk: 6+
Materiál: keramika
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PNE PP16271MANEPM