Paladone Marvel Láhev Hulk
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.30 cm |
| Výška balení | 7.30 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Pro všechny příznivce Marvel světa je tady praktická a stylová láhev s motivem Hulka, která vás doprovodí během dne. Tento licencovaný produkt přináší nejen funkčnost, ale i pocit spojení s oblíbeným hrdinou, který vás bude motivovat k pitnému režimu kdykoliv během dne.
Láhev je kompaktní a snadno se vejde do batohu nebo tašky, takže ji můžete mít stále po ruce na cestách, ve škole či v práci. Užijte si každý doušek s hrdinským stylem a připomeňte si sílu zeleného obra pokaždé, když sáhnete po své oblíbené lahvi.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PNE PP15879MUEPM