Paladone Mimoni Budík
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Výška balení | 10.50 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 3.00 ks |
Popis
Probouzíte se rádi s úsměvem? Paladone Mimoni budík přináší radost všem fanouškům oblíbených Mimoňů a zároveň je praktickým pomocníkem pro každodenní vstávání. Tento licencovaný produkt kombinuje ikonický design s funkčností, která vám zpříjemní každý začátek dne.
Budík se hodí na každý noční stolek a jednoduché ovládání zajistí, že i děti od 6 let si poradí bez problémů. Budík vyžaduje baterie AA 1,5 V, které nejsou součástí balení. Přidejte do svého domova kousek zábavy a pořádný nádech Mimoňské energie!
Věk: 6+
Baterie: AA 1,5 V, 3 ks (nejsou součástí balení)
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PNE PP13318MNEPM