Paladone Playstation Antistresová hračka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 11.00 cm |
| Výška balení | 11.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.41 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Uvolněte napětí a přeneste se do světa her s antistresovou hračkou ve tvaru PlayStation ovladače, která je oficiálně licencovaná. Tento malý společník vám pomůže zvládnout stres během náročného dne a zároveň potěší každého fanouška herních konzolí.
Všechny detaily jsou navrženy tak, aby věrně připomínaly ikonický ovladač PlayStation, což dodává výrobku autentický vzhled i pocit.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PNE PP8343PSEPM