Panini FIFA 365 2024 - 2025 Adrenalyn karty Fatpack
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 do 99 let |
| Šířka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 17.50 cm |
| Délka balení | 1.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
FIFA ADRENALYN 2024 - 2025! Slavní fotbalisti, kteří jsou z kolekce FIFA 2024/2025. Zažijte společně sportovní napětí.
Sbírejte kartičky do svého alba a bavte se s kamarády.
Balíček obsahuje 24 kartiček + 2 zdarma
Věk: 5+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PNI 01-7830