Panini FIFA 365 2024 - 2025 Adrenalyn plechová krabička (pocket)
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 do 99 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Sběratelská krabička Panini FIFA 365 2024-2025 Adrenalyn. Plechová krabička slouží jako úschovna pro sportovní kartičky.
Obsah krabičky: 24 karet + 2 limitované karty.
Věk: 5+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PNI 01-7820