Pastelky pro nejmenší Aladine Colors Baby Jumbo, 8 ks
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Počet dílků | 8 |
| Šířka balení | 13.70 cm |
| Výška balení | 16.40 cm |
| Délka balení | 2.70 cm |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Velké pastelky pro snadný úchop s měkkou tuhou, speciálně vytvořené pro první malování. Umyvatelné a vypratelné. Balení pastelek neobsahuje ořezávátko.
Věk: 2+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ALA 42009