Pejsek na ovládání
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 29.00 cm |
| Délka balení | 24.50 cm |
| Váha balení | 0.88 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
Popis
Z nějakého důvodu nemůžete pořídit dětem živého pejska? Zkuste pořídit chytrého robotického kamaráda od MaDe. Bude vašemu dítěti kamarádem.
Pejsek má 5 základních funkcí:
- 3 tanečky
- 3 písničky
- zvuk a světlo
Věk: 3+
Materiál: plast, plyš
Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí)
Rozměr balení: 23,2 x 22,6 x 14,4 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
MDE 12613