Pěnové puzzle Dopravní prostředky 29 x 29 x 1 cm 10ks ve fólii
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Pěna |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 29.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.37 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Puzzle s dopravními prostředky – zábava a učení v jednom!
Toto puzzle je vyrobeno z bezpečného, měkkého, omyvatelného a lehkého materiálu, který zároveň skvěle izoluje a tlumí hluk. Obsahuje 10 pěnových dílů s vyjímatelnými částmi dopravních prostředků, které můžete použít k sestavení kostky. Ideální pro malé stavitele a objevitele!
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
TDS 00310033