Pilsan Stavebnice Poly Genius sada
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Počet dílků | 52 |
| Šířka balení | 58.00 cm |
| Výška balení | 45.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Kreativní barevná stavebnice, plná plastových kostiček různých tvarů. Podporuje v dětech představivost, manuální zručnost a jemnou motoriku.
Postav si domečky, paneláky, případně celá města (v tomto případě je nutno další dílky doplňovat) dle své fantazie.
Věk: 3+
Materiál: plast
Počet dílků: 52
Rozměry balení: 62,5 x 22 x 32,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PIT 1403483