Pilsan Toys šlapadlo Happy Herby červené
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 56.00 cm |
| Výška balení | 46.00 cm |
| Délka balení | 85.00 cm |
| Váha balení | 6.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Pilsan Toys šlapadlo Happy Herby červené
Máte doma budoucího automobilového závodníka? Tak pro něj máme první z mnoha jeho monopostů. Šlapadlo Happy Herby s bočními zrcátky a pedály.
Věk: 3+
Materiál: plast, kov
Rozměry: 85 x 58 x 46 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PIT 1407303