Pixie Crew Peněženka na suchý zip s vnitřní kapsou na zip a prostorem pro karty a bankovky
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 55 |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.11 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
PIXIE CREW peněženka z kolekce Graffiti je stylový, praktický a zábavný oděvní doplněk pro děti.
S designem Graffiti a kulatým PIXIE CREW panelem s 86 body je personalizace produktu jedinečná. Peněženka má zapínání na suché zipy, kapsu na mince, prostor pro karty a místo na bankovky.
Je vhodná pro každodenní použití. V zabalena v originálním dárkovém balení.
Děti si mohou vytvořit vlastní design pomocí PIXIE CREW panelu a zdarma přibalených malých dílků - pixies.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PXC PXA-10-52