Play Doh Air Clay Cukrárna
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 31.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Play Doh Air Clay Cukrárna – Staňte se cukrářem a vytvořte si vlastní dorty a zákusky díky této skvělé sadě.
Ozdobte své výtvory podle vlastní fantazie a po zaschnutí Air Clay ztvrdne, ale zůstane měkký jako skutečný koláč.
Balení obsahuje 20 doplňků, stojánek, třpytky a další kreativní nástroje.
Věk: 4+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
ALT 81TOY012OST