Play-Doh Jednorožec
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.94 cm |
| Výška balení | 33.02 cm |
| Délka balení | 8.10 cm |
| Váha balení | 0.89 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Užijte si mnoho legrace s roztomilým jednorožcem. Přidejte trochu modelíny Play-Doh a vytvářejte barevné zmrzlinky.
Jednorožec vydává zvuky a mění výraz obličeje.
Věk: 3+
Materiál: plast, modelína
Baterie: 2 x AAA (součást balení)
Obsah: 224 g
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLD E5376EU4