PlayGo Hrací a skákací míček 1514 modro-červený
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 14.50 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s PlayGo Hracím a skákacím míčkem 1514, který je vyroben z odolného tvrzeného materiálu s praktickými otvory pro snadné uchopení i malými ručičkami. Tento gumový míček obsahuje barevnou rolničku, která při hře krásně zvoní a přináší dětem radost a rozvoj motoriky. Ideální pro děti od 6 měsíců, míček podporuje smyslové vnímání a koordinaci pohybů. Bez potřeby baterií je bezpečnou a zábavnou hračkou pro nejmenší.
Obrázek je ilustrační.
Doporučený věk: 6 měsíců a více.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLG 49P-1514_modro-červený