Playgro Pejsek Rexík

Playgro Pejsek Rexík
Playgro Pejsek Rexík

Sleva 33% 599 Kč

399 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 53 DĚTEM

Dočasně nedostupné

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

Délka (cm) 18 cm
Šířka (cm) 11 cm
Výška (cm) 35 cm
Vhodné od narození do 4 let
záruka 2 roky
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců)

Popis

Pejsek Rexík Playgro

Pejsek Rexík může být prvním kamarádem vašeho miminka. Použití různých pestrobarevných materiálů a kontrastních vzorů pomáhá rozvíjet hmat, zrak a sluch. Při pohybu hračkou Rexík chrastí, zatažením za ocásek pejsek vrní. Ouška díky celofánové výplni při doteku šustí, ozdoby na obojku pejska vydávají při pohybu klepání a zároveň mohou sloužit jako kousátka. Díky klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce.

Pejsek Rexík je hračka z řady Playgro Activity. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Vhodné od 0+
Rozměry: 18 x 11 x 35 cm

Dotazy

Odeslat odkaz

Související produkty

Kód výrobce

PGR 0181200