Playgro Pejsek Rexík

Playgro Pejsek Rexík
Playgro Pejsek Rexík
Playgro Pejsek Rexík
Playgro Pejsek Rexík
Playgro Pejsek Rexík

389 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 58 DĚTEM

POZOR, POSLEDNÍ KUS!

U VÁS UŽ 6.3. OD 49 Kč

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

Délka (cm) 18 cm
Šířka (cm) 11 cm
Výška (cm) 35 cm
Vhodné od narození do 4 let
záruka 2 roky
Pohlaví Unisex
Věk Miminko (0-12 měsíců), Novorozenec (0-3 měsíce)

Popis

Pejsek Rexík Playgro

Pejsek Rexík může být prvním kamarádem vašeho miminka. Použití různých pestrobarevných materiálů a kontrastních vzorů pomáhá rozvíjet hmat, zrak a sluch. Při pohybu hračkou Rexík chrastí, zatažením za ocásek pejsek vrní. Ouška díky celofánové výplni při doteku šustí, ozdoby na obojku pejska vydávají při pohybu klepání a zároveň mohou sloužit jako kousátka. Díky klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce.

Pejsek Rexík je hračka z řady Playgro Activity. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Vhodné od 0+
Rozměry: 18 x 11 x 35 cm

Dotazy

Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj

Související produkty

Kód výrobce

PGR 0181200