Playmobil 5309 Ložnice s toaletním stolkem
Parametry
| Počet dílků | 24 |
| Délka (cm) | 25 cm |
| Šířka (cm) | 19 cm |
| Výška (cm) | 7 cm |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Playmobil 5309 Ložnice s toaletním stolkem
Ložnice s pohodlnou postelí nesmí chybět v žádném romantickém domě ani domácnosti.
Věk: 4+
Materiál: plast
Baterie: 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí)
Počet dílků: 24
Rozměry balení: 25 x 19 x 7 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PMB 5309