Playmobil 6663 Dítě na vozíku
Parametry
| Počet dílků | 27 |
| Délka (cm) | 9 cm |
| Šířka (cm) | 14 cm |
| Výška (cm) | 4.5 cm |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Playmobil 6663 Dítě na vozíku
I to se stane, ale není třeba zoufat, určitě se zase uzdraví a bude běhat jako zajíc.
Věk: 4+
Materiál: plast
Počet dílků: 12
Rozměry balení: 9 x 14 x 4,5 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PMB 6663