Playmobil 9128 Zásahové vozidlo horských záchranářů
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Šířka balení | 28 cm |
| Výška balení | 18.5 cm |
| Délka balení | 9 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Země původu | EU |
Popis
Playmobil 9128 Zásahové vozidlo horských záchranářů
Zachraň ztracené turisty, kteří při cestách po horách přecenili síly a nemůžou se dostat zpět. Přibliž se, co to jde zásahovým vozidlem. Zbytek musíš zvládnout po svých. K vyhledávání využij vycvičeného psa.
Věk: 4 - 10
Materiál: plast
Výška figurky: 7,5 cm
Rozměry balení: 9 x 28 x 18,5 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PMB 9128