Playmobil 9140 Víla a její přátelé Sova a tchoř
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Šířka balení | 12 cm |
| Výška balení | 21 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Playmobil 9140 Víla a její přátelé Sova a tchoř
Vymysli si svůj příběh, který budou prožívat Víla a její přátelé sova a tchoř. Součástí balení je i strom s větví, na které může sova sedět.
Věk: 4 - 10
Materiál: plast
Rozměry balení: 5 x 12 x 21 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PMB 9140