Playmobil 9145 Bagr
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Šířka balení | 41 cm |
| Výška balení | 29.5 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Délka (cm) | 21 cm |
| Země původu | ČR |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
Popis
Playmobil 9145 Bagr
Potřebuješ převézt písek na stavbu hradu, nebo vybagrovat vodní příkop okolo stejné stavby? Playmobil 9145 Bagr je přesně pomůcka, kterou hledáš.
Věk: 2+
Materiál: plast
Délka: 21 cm ( bez lžíce)
Rozměry balení: 17 x 41 x 29,5 cm
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PMB 9145