Playmobil 9217 Duo Pack Správce parku a pytlák
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Země původu | EU |
Popis
Playmobil 9217 Duo Pack Správce parku a pytlák
Dvě figurky, které v přírodě představují dobro a zlo. Na jakou stranu se přidáš ty? Pomůžeš správci parku dopadnout zlotřilého pytláka, který přišel škodit? Držíme palce.
Věk: 4 - 10
Materiál: plast
Výška figurky: 7,5 cm
Rozměry balení: 4 x 15 x 15 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PMB 9217