Plum Products Basketbalový koš s míčem na trampolínu
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 80.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 4.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
Popis
Basketbalový koš s míčem na PLUM trampolínu je dokonalým doplňkem, se kterým si užijete spoustu zábavy.
Kdo je nejlepší skákající střelec v rodině? To poznáte společně s tímto košem.
Věk: 6+
Rozměr balení: 80 x 40 x 9,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PUP 109429131