Plyšový jednorožec s křídly ležící
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 60.00 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Váha balení | 0.67 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Délka (cm) | 60 cm |
Popis
Plyšový jednorožec s křídly ležící
Roztomilý plyšový jednorožec je vyroben z kvalitní jemné plyše. Nádherný plyšák je v poloze v leže.
Plyšová zvířátka jsou tradiční a velmi oblíbenou hračkou, jsou ideálním dárkem pro malé i velké! Kdo si hraje nezlobí!
Věk: 0+
Délka: 60 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MIK 93154