Plyšový pes Retrívr 96 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 42.00 cm |
| Délka balení | 62.00 cm |
| Váha balení | 1.15 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Hledáte-li skvělý dárek pro děti všech věkových kategorií, vsaďte na jistotu. Plyšák je to pravé a díky svým rozměrům okouzlí každého!
Plyšový pes Retrívr zaujme malé i větší děti.
Věk: 3+
Materiál: plyš
Rozměr s ocasem: 25 x 60 x 96 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LMP 81503