Projektor Pink
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Výška balení | 4.70 cm |
| Délka balení | 26.00 cm |
| Váha balení | 0.55 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 1.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Objevte svět kouzelných pohádek s projektorem Pink, který promění každou dětskou chvíli v nezapomenutelný zážitek. Tento jedinečný projektor ve tvaru baterky nabízí 12 promítacích kotoučků, každý s vlastním pohádkovým příběhem, které se promítají na stěnu a oživují fantazii vašich dětí. Pevná dřevěná rukojeť zajišťuje pohodlné držení a díky napájení na baterie si mohou děti projektor vzít kamkoliv s sebou. I když baterie nejsou součástí balení, projektor je ideální pro malé objevitele a milovníky pohádek. Po skončení příběhu lze vše snadno uložit do krásného úložného boxu. Věk: 4+, Materiál: dřevo, Počet promítacích kotoučků: 12, Baterie: 1 x AAA (není součástí balení).Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LID 4780LD