Pyramid International Harry Potter Blok kroužkový Special Delivery
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Ponořte se do světa kouzel s tímto kroužkovým blokem Harry Potter Special Delivery, který vás okouzlí svým licenčním motivem. Tento linkovaný blok je ideální pro psaní poznámek, kreslení či plánování každodenních kouzelnických dobrodružství.
Díky pevné kroužkové vazbě snadno otočíte stránky a pohodlně zapíšete všechny své nápady. Tento blok přináší kapku magie do každého dne a je vytvořený s láskou pro malé čaroděje a čarodějky od 6 let
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PYR SR74526EPM