Pyramid International Hello Kitty batoh
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.53 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s praktickým a roztomilým batůžkem s motivem Hello Kitty od Pyramid International. Tento batoh je ideální pro školáky od 6 let, kteří chtějí mít stylový a funkční doplněk na každodenní nošení do školy i na volný čas. Díky kvalitnímu materiálu a promyšlenému designu nabízí pohodlí a dostatek prostoru pro všechny školní potřeby. Věk: 6+Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR GP86904EPM