Pyramid International K-pop Demon Hunters keramický hrnek (Derpy & Sussie)
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 10.50 cm |
| Délka balení | 8.70 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vydejte se do světa K-pop Demon Hunters s tímto keramickým hrnkem, který zdobí postavy Derpy & Sussie. Je to nejen praktický doplněk pro milovníky čaje a kávy, ale také skvělý sběratelský kousek, který oživí každou kuchyň nebo pracovní stůl. Hrnek vyniká svou kvalitou a designem, díky kterému si můžete každý doušek oblíbeného nápoje vychutnat s dávkou stylu a fanouškovské vášně. Připravte si svůj oblíbený nápoj a ponořte se do atmosféry oblíbeného K-pop příběhu!Věk: 6+ let
Materiál: Ostatní
Země původu: Čína
Rozměry balení: 12 x 10.5 x 8.7 cm
Hmotnost balení: 0.378 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PYR MG2510648CEPM