Pyramid International K-pop Demon Hunters klíčenka kovová
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.50 cm |
| Výška balení | 0.50 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Kovová klíčenka Pyramid International K-pop Demon Hunters přináší do vašeho každodenního života styl a originalitu. Tento elegantní doplněk je perfektní volbou pro všechny fanoušky K-popu, kteří chtějí vyjádřit svou vášeň nejen hudbou, ale i módou. Díky pevnému kovovému provedení vydrží dlouho a zároveň ozdobí každý batoh nebo klíče jedinečným motivem Demon Hunters. Přemýšlíte, čím potěšit fanouška tohoto žánru? Tato klíčenka je praktickým a zároveň stylovým dárkem, který zaujme na první pohled.Věk: 6+ let
Materiál: Ostatní
Země původu: Čína
Šířka balení (cm): 15.5
Výška balení (cm): 0.5
Délka balení (cm): 8
Hmotnost balení (kg): 0.025
Baterie: nejsou součástí
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR MK2510688EPM