Pyramid International K-pop Demon Hunters klíčenka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.50 cm |
| Výška balení | 0.50 cm |
| Délka balení | 7.50 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Oživte svůj každodenní styl s touto unikátní klíčenkou Pyramid International K-pop Demon Hunters, která fanouškům přináší nezaměnitelný šmrnc. Tato stylová klíčenka není jen praktickým doplňkem, ale také skvělým sběratelským kouskem či dárkem pro všechny milovníky K-popu. Přidejte do své kolekce kousek energie a vizuálního kouzla, které zaujme na první pohled. Její kompaktní rozměry usnadní nošení a zároveň podtrhnou váš osobitý styl v každé situaci.Věk: 6+ let
Materiál: Ostatní
Země původu: Čína
Šířka balení (cm): 15.5
Výška balení (cm): 0.5
Délka balení (cm): 7.5
Hmotnost balení (kg): 0.0173
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR RK2510704EPM