Pyramid International Krotitelé duchů pánský dárkový set
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.40 cm |
| Výška balení | 8.90 cm |
| Délka balení | 15.50 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Ponořte se do světa Krotitelů duchů s tímto elegantním pánským dárkovým setem od Pyramid International, který kombinuje praktičnost s originálním designem. Keramický hrnek o objemu 315 ml je ideální pro ranní kávu nebo oblíbený čaj a lze jej bez obav mýt v myčce nádobí i používat v mikrovlnné troubě.
K hrnku patří také sada ponožek univerzální velikosti 41–45, vyrobených z příjemného materiálu obsahujícího 97 % polyesteru a 3 % elastanu, které zajistí pohodlí během celého dne. Tento set je perfektním dárkem pro fanoušky legendární série i ty, kteří ocení stylové doplňky s nádechem humoru a originality. Vychutnejte si každý doušek i krok ve společnosti Krotitelů duchů.
Věk: 6+
Materiál ponožek: 97% polyester, 3% elastan
Objem hrnku: 315 ml
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PYR GP87002EPM