Pyramid International Lilo a Stitch klíčenka s bludištěm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 0.40 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.01 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s touto hravou klíčenkou s motivem Lilo a Stitch. Tento praktický doplněk nabízí nejen zábavu díky bludišti, ale také stylový způsob, jak mít své klíče vždy po ruce. Vhodné pro děti od 6 let, klíčenka je ideálním dárkem pro malé fanoušky této oblíbené postavičky. Nevyžaduje žádné baterie, takže je ihned připravena k použití.Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR MCL2500848EPM