Pyramid International Lilo a Stitch šňůrka na mobilní telefon
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 20.50 cm |
| Výška balení | 1.50 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.01 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s touto šňůrkou na mobilní telefon s motivem oblíbeného Stitche. Tento praktický a veselý doplněk nejenže ozdobí váš telefon, ale také přináší radost každému fanouškovi. Šňůrka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné nošení. Ideální pro děti od 6 let, které chtějí mít svůj telefon vždy po ruce a zároveň vyjádřit svůj styl. Věk: 6+ Materiál: Ostatní Pohlaví: UnisexDotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR PK2500844EPM