Pyramid International Minecraft školní set essential (Chicken)
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 21.50 cm |
| Výška balení | 1.50 cm |
| Délka balení | 12.50 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Minecraft školní set essential s motivem Chicken je skvělým společníkem pro každého malého fanouška této legendární hry. Tento praktický školní set obsahuje vše potřebné pro psaní a kreslení – tužku, pravítko, kuličkové pero, gumu a ořezávátko. Díky licenci Minecraft si děti mohou užívat školu s oblíbenými postavičkami a motivy, které jim zpříjemní každý den. Kompaktní rozměry balení 21,5 x 12,5 x 1,5 cm a nízká hmotnost činí tento set snadno přenosným a ideálním do batohu. Proč se nevybavit stylově a zároveň prakticky? Všechny pomůcky jsou připravené pomoci s učením i tvořením na hodinách.Věk: 6+ let
Materiál: ostatní
Země původu: Čína
Rozměry balení: 21.5 x 1.5 x 12.5 cm
Hmotnost balení: 0.055 kg
Baterie: nejsou součástí
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR SR2404684EPM