Pyramid International Moomins Blok premium
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.36 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vydejte se na dobrodružství s linkovaným blokem Pyramid International Moomins, který zaujme každého fanouška milých a nezapomenutelných postaviček z Moominvalley. Tento prémiový blok je skvělým pomocníkem pro psaní, kreslení nebo zaznamenávání nápadů – a to vše s licenčním motivem, který dodává papíru jedinečný šarm.
Snadno se vejde do batohu i školní tašky, takže může být vždy po ruce během školních hodin i volného času. Je určený dětem od 6 let, které ocení jeho kvalitu a design. Připravte se na spoustu kreativních chvil s tímto stylovým blokem, který kombinuje praktičnost a radost z práce!
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PYR SR73736EPM