Pyramid International set 6 per Stitch
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 22.50 cm |
| Výška balení | 1.00 cm |
| Délka balení | 22.50 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s Pyramid International setem 6 per Stitch, který přináší radost z psaní každému malému školákovi. Tato sada obsahuje šest veselých per s motivem oblíbené postavičky Stitche, která oživí každodenní školní povinnosti. Díky kvalitnímu materiálu jsou pera pohodlná na držení a psaní s nimi je opravdovým potěšením. Ideální volba pro děti od 6 let, které chtějí psát s úsměvem. Věk: 6+ Počet kusů: 6Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PYR SR2500840EPM